Martat ja maaseutunaiset

MARTAT

Hyrkkälän Martat ry

Pj. Sari Ramula
Partakoskentie 470
54800 SAVITAIPALE
P. 0400 834429

sari.ramula@hotmail.com

Siht. Terttu Kultanen
Taipalsaarentie 474
54800 Savitaipale
P. 0400 660659
teelkoo@gmail.com
 

Kaihtulan Martat ry

Pj. Kirsti Wredfors
Harujpolku 5
54800 SAVITAIPALE
P. 050 635 9770
kirsiwred@gmail.com
Siht. Anu Valsi
Takakilventie 70
54800 SAVITAIPALE
P. 0400 785271
anu.valsi@gmail.com

Savitaipaleen Kirkonseudun Martat ry

Pj. Paula Häkkinen
Seuratie 3 C 10
54800 SAVITAIPALE
P. 045 1321 850

paulahakkinennetti@gmail.com

Siht. Anne Ikonen
Ympyrätie 9
54800 SAVITAIPALE
P. 050 492 0146

Kuivasensaaren Martat ry

Pj. Kaija Tamper
Kuivasentie 40
54940 SOLKEI
P. 050 494 6229

Siht. Asta Kuorttinen
Suomalansaarentie 239A
54950 PETTILÄ
P. 0400 418 580

asta.kuorttinen@gmail.com

Partakosken Martat ry

Pj. Sirpa Alatalo
Koskeintie 135
54800 Savitaipale
P. 040 5131 309
s-alatalo@suomi24.fi
Siht. Marjatta Huusari
Partapolku 24
54800 Savitaipale
P. 040-723 0800
mhuusari@gmail.com
   

LAKSIAISEN MAASEUTUNAISET RY

Pj. Sirpa Havo
Mankinmyllyntie 30
54800 SAVITAIPALE
P. 050 523 1844 sirpa.havo@luukku.com

 

Siht. Marja-Leena Tauti
Lemintie 744
547P. 050 495 611820 Laksiainen

VÄLIJOEN MAASEUTUNAISET RY

pj. Ritva Havo
P. 050 567 2581
ritvahavo@suomi24.fi
 
Siht. Eija Lapatto
P. 050 323 8895
eija.lapatto@savitaipale.fi